268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Alpesi táj szarvassal, 1875

63. Beszedits Róza (Püspökladány, 1857 - Győr, 1943)

Alpesi táj szarvassal, 1875

olaj, vászon

63,5*95 cm

j.j.l.: Beszedits Róza 1875