268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Nő fotelban, 1943

109. Oláh Sándor (Magyarcséke, 1886 - Szabadka, 1966)

Nő fotelban, 1943

olaj, vászon

90*70 cm

j.j.l.: Oláh 943