Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Pihenők

149. H. K. jelzéssel, 20. sz. első fele

Pihenők

olaj, vászon

93*119,5 cm

j.j.l.: H. K., keret nélkül, sérült