Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Férfi lovaglópálcával, 1924

59. Pándy Lajos (Budapest, 1895 - Budapest, 1957)

Férfi lovaglópálcával, 1924

olaj, vászon

130*97 cm

j.b.l.: Pándy 1924, sérült, keret nélkül