268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > A Medici-kút a Luxembourg kertben, 1926 körül

318. H. Lovass Piroska (működött a 20. sz. első felében)

A Medici-kút a Luxembourg kertben, 1926 körül

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: H. Lovass P., Kiállítva: A Nemzeti Szalon 1927. évi Nagy Tavaszi Kiállítása, Budapest, 1927. június (kat. 275. La fontaine de Medicis, Paris)