318. H. Lovass Piroska (működött a 20. sz. első felében)
A Medici-kút a Luxembourg kertben, 1926 körül
olaj, vászon
60*50 cm
j.j.l.: H. Lovass P., Kiállítva: A Nemzeti Szalon 1927. évi Nagy Tavaszi Kiállítása, Budapest, 1927. június (kat. 275. La fontaine de Medicis, Paris)