Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Mezőkövesdi porta, 1915

3. Sautner Lipót (Budapest, 1889 - ?)

Mezőkövesdi porta, 1915

olaj, vászon

44*33,5 cm

j.j.l.: Sautner 915 Mezőkövesd