Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Dombos táj

350. Magyar festő, 20. sz. eleje

Dombos táj

olaj, vászon kartonra ragasztva

50,5*70 cm

j.j.l.: olvashatatlan