Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Parkrészlet

322. Tóth I. Pál jelzéssel, 20. sz. első fele

Parkrészlet

olaj, vászon

75,5*59 cm

j.j.l.: Tóth I. Pál