264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
Erdélyi Mihály
Városrészlet lovassal
621. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Külváros
622. tétel
Tóth B. László
Külvárosi részlet
623. tétel
Tükröződés
624. tétel
Juszkó Piroska
Téli udvar lovasszánnal, 1943
625. tétel
Juszkó Piroska
Betlehemesek, 1943
626. tétel
Napsütötte téli táj
627. tétel
Déry Béla
"Hollandi falucska hóban"
628. tétel
Tarai Terézia
Vízparti házak
629. tétel
Téli kertrészlet madáretetővel
630. tétel
Špalová, M. jelzéssel, 20. sz. második fele
Téli házak
631. tétel
Lengyel G. jelzéssel
Hólapátolók, 1938
632. tétel
Kampis János
Hölgyportré tájban
633. tétel
Szánthó Mária
Lány matyó népviseletben
634. tétel
Chevalier Antónia, Vígh Ferencné
Asztali csendélet kulaccsal
635. tétel
Fenzl jelzéssel
Kék blúzos lány portréja, 1937
636. tétel
Romek Árpád
Kislány babával
637. tétel
Takács Gy. (?) jelzéssel, 20. sz. eleje
Mosdatás
638. tétel
Belányi Viktor
Hölgy tavaszi csokorral
639. tétel
Kislány korall lánccal
640. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS