264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Zöld masins leány portréja
641. tétel
Szlovák György
Színésznő portréja
642. tétel
Bélaváry Alice, Vaszkó Ödönné
Csendélet ablak előtt, 1948
643. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Leányportré
644. tétel
Póth István József
Szobabelső Ady kötettel, 1937
645. tétel
Fodor Ferenc
Olvasó férfi
646. tétel
Fábri Zoltán
Nő csíkos pulóverben, 1959
647. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kislány babával
648. tétel
Homann Károly
Befőttek, 1932 körül
649. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Napraforgós csendélet
650. tétel
Pászti Eszter jelzéssel
Lány piros kendővel, 1935
651. tétel
Gaál Emma
Lány kakassal
652. tétel
Vörös Géza
Pünkösdi rózsás csendélet, 1937
653. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lányka csíkos köténnyel
654. tétel
Endrédy György
Parasztlányka, 1934-35
655. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Nagymosás
656. tétel
Felati jelzéssel, 20. sz. első fele
Munkások
657. tétel
Gedzán A. jelzéssel, 20. sz. első fele
Építkezők
658. tétel
Gacza József jelzéssel
Pihenő aratók, 1943
659. tétel
Győri Elek
Húsvéti locsolkodás, 1935
660. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS