264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
Faragó Józsa jelzéssel, 20. sz.
„A bűbájos”
721. tétel
Benő jelzéssel, 20. sz.
„A gonosz kísértésének álma”
722. tétel
Sebestyén B. jelzéssel, 20. sz.
Mágia
723. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Attila temetése
724. tétel
Magyar festő, 20. sz. vége
Kastélypark
725. tétel
Fellati jelzéssel
A vörös kőrakás, 1978
726. tétel
Pet, N. jelzéssel, 20. sz.
Keleti városrészlet
727. tétel
Magyar festő, 19. sz.
Tájkép kastéllyal
728. tétel
Dél - európai festő, 20. sz. eleje
Konstantinápoly
729. tétel
Marosán Gyula
Önarckép
730. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
A kakasárus
731. tétel
Munka után
732. tétel
Marosán Gyula
Kerítésépítő
733. tétel
Hetényi Tibor
Halász és családja
734. tétel
Hetényi Tibor
Férfi alak macskával
735. tétel
Zemplényi Magda
Három alak
736. tétel
Zemplényi Magda
Szerelmespár
737. tétel
Gara jelzéssel, 20. sz. eleje
Kávéház teraszán
738. tétel
Kovács jelzéssel
Utcai forgatag, 1921
739. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Asztaltársaság
740. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS