264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-815]
O. D. monogrammal, 20. sz. első fele
Bika ér torrero
741. tétel
Barta Mária
Szalagtánc, 1932
742. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kertvendéglőben
743. tétel
Magyar festő
Tánc I.-II.-III., 1917
744. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tengerparti részlet
745. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tengerparti sétány
746. tétel
Oelmacher Anna
Balfi parkrészlet, 1939
747. tétel
Medveczky Jenő
Falusi táj lovas szekérrel
748. tétel
Frank Frigyes
"Mártélyi konyha", 1930-as évek
749. tétel
Lőrincz jelzéssel, 20. sz. első fele
Munkások
750. tétel
Jónás jelzéssel
Templomba menet, 1937
751. tétel
Záray Lucy, dr. Tárnokyné
Parkrészlet sétáló párral, 1944
752. tétel
Gáborjáni Szabó Kálmán
Tisza-part, 1946
753. tétel
K.J. monogrammal, 20. sz. második fele
Halász
754. tétel
Timkó Nelly
Erdőrészlet
755. tétel
Endresz Alice
Kanyargó út, 1930 körül
756. tétel
Endresz Alice
Ösvények a domboldalon, 1930 körül
757. tétel
Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné
Hamlet
758. tétel
Szalmás B. jelzéssel
Kislány portré, 1939
759. tétel
Molnár Róza, Kézdivásárhelyi
Ülő akt, 1941
760. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS