264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
761-780
[781-800]
[801-815]
Jókai Róza, Feszty Árpádné
Virágoskert, 1914
761. tétel
Hacker Mária, Turán Gézáné
Munkások, 1930-as évek
762. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Jelenet
763. tétel
Moiret Ödön
Levétel a keresztről, 1922 körül
764. tétel
Moiret Ödön
Férfi akt (Tanulmány a Hősi emlék című szoborcsoporthoz), 1925 körül
765. tétel
Józsa Károly
Furulyázó pásztorok
766. tétel
M. O. monogrammal
Áhítat, 1939
767. tétel
Szabados Jenő
Telefonhuzaljavítók, 1938 körül
768. tétel
M. O. monogrammal, 20. sz. közepe
Hentesnél
769. tétel
Szabados Jenő
Hárfázó (Tihanyi kocsma búcsú másodnapján), 1939
770. tétel
Abodi Nagy Béla
Piacon, 1943
771. tétel
Szabados Jenő
Reggelizés (Reggeliző család), Róma, 1938
772. tétel
Katona K. jelzéssel
Aszfaltozók, 1940
773. tétel
K. K. monogrammal, 20. sz. első fele
Társaság a szabadban
774. tétel
F. M. jelzéssel, 20. sz. második fele
Kompozíció
775. tétel
Freytag Zoltán
Magány
776. tétel
Breznay József
Galambok
777. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Háztetők
778. tétel
Crouy Chanel László
Erdőrészlet
779. tétel
Crouy Chanel László
Alakok
780. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
761-780
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS