264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
Kunffy Lajos
Pipázó férfi fezben, 1886
441. tétel
Kunffy Lajos
A vándor árus
442. tétel
Kunffy Lajos
Katona portréja
443. tétel
Kunffy Lajos
A trombitás, 1890
444. tétel
Korányi Anna, Soós Elemérné
Fonó asszony
445. tétel
Berde Amál, Dóczyné
Kalotaszegi menyecske, 1930-as évek
446. tétel
Füzesséry Magda
Lányok a réten, 1925
447. tétel
Udvary Pál
Lányok népviseletben
448. tétel
László László
A kútnál, 1927 körül
449. tétel
Endrédy György
Tavaszi munkák, 1950
450. tétel
Balkáni festő
Esküvői menet, 1948
451. tétel
Berde Amál, Dóczyné
Kelmeárus
452. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Dombos táj házakkal
453. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Nyári domboldal
454. tétel
Páris Ila
Szentendrei táj, 1925 körül
455. tétel
Dombos táj házakkal
456. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Dombos táj
457. tétel
Rottmayer, D. jelzéssel
Kertrészlet kerítéssel, 1901
458. tétel
Erdész jelzéssel, 20. sz. első fele
Dombos táj
459. tétel
Wittich Eperjesi Zoltán
"Tavaszi táj", 1934
460. tétel
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS