264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
Magyar festő, 20. sz. közepe
Tanyavilág
461. tétel
Medgyes László
Vízimalom Argenteuil-ben, 1920-as évek
462. tétel
Bille, B. jelzéssel, 20. sz. eleje
Tájkép fákkal
463. tétel
Hoffmann Lenke, Belányiné
Vágvölgye, 1920-as évek
464. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kalapos férfi
465. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kalapos férfi portréja
466. tétel
Repcze János
Szuroköntők
467. tétel
Bencze Margit
Sapkás ifjú
468. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Pihenő férfi
469. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
A hómunkás
470. tétel
Timár jelzéssel, 20. sz. eleje
Férfi portré
471. tétel
Szabados Jenő
Kártyázók, 1936
472. tétel
Domján Árpád
Munkásember, 1943
473. tétel
Dospian, Charles jelzéssel
Szántóvető, 1887
474. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. második fele
Férfi bottal
475. tétel
Szabó István, id.
Fiú hegedűvel, 1937
476. tétel
Szabó István, id.
Ácsoló bányász
477. tétel
Lányi Dezső
Férfi büszt, 1936
478. tétel
Kisfaludi Strobl Zsigmond
Férfi büszt
479. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. első fele
Ady Endre büsztje
480. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS