264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
Magyar szobrász, 20. sz. eleje
Férfi büszt
481. tétel
Meunier, Constantin után, 1920 körül
Bányász
482. tétel
Herman Lipót
Moiret Ödön arcképe, 1943
483. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Férfi portré
484. tétel
Remete Mária
Csendélet almákkal, 1944
485. tétel
B. Pongrácz jelzéssel, 20. sz. eleje
"Fehér csendélet"
486. tétel
Stux Ida
Önarckép
487. tétel
Hilberth Irén, Lám Árpádné
Lám Ilona arcképe
488. tétel
Szabados Jenő
Idős hölgy, 1936
489. tétel
Utcarészlet alakokkal
490. tétel
Bánffy Miklós, gróf
Székelyek, 1930-as évek
491. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Virító házfalak
492. tétel
Falusi utcarészlet
493. tétel
Zord Arnold
Taliga
494. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Aratás
495. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Úton hazafelé
496. tétel
Podolini - Volkman Artúr
A szivárvány, 1924
497. tétel
Patay Éva
Folyópart, 1928
498. tétel
Apáti - Abkarovics Béla
Vízimalom látképe
499. tétel
Gábor Marianne
Dunai uszály, 1943 körül
500. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS