264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Aktok
561. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Akt
562. tétel
Oelmacher Anna
Akt ablak előtt, 1930 körül
563. tétel
Gáspár Anni, Felekiné
Rózsás csendélet
564. tétel
Sárkány Jolán
Virágcsendélet csészével
565. tétel
Támaszkodó akt
566. tétel
Klug K. György
„Vergődés”, 1931
567. tétel
Csengery Ibolya
Pihenő akt
568. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Elhidegülés
569. tétel
Hegedűs L. jelzéssel
Akt műteremben
570. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Akt tükör előtt
571. tétel
Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné
Fekvő akt, 1930-as évek
572. tétel
Hámor Ilona, Szeillerné
Akt korsóval
573. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ülő nő
574. tétel
Ülő nő
575. tétel
Chován Lóránt
Női portré
576. tétel
Fiú kék trikóban
577. tétel
Asszonyok
578. tétel
Lázár Mária
Anya és fia
579. tétel
Műtermi csendélet
580. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-815]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS