264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Mese

669. Magyar festő, 20. sz. eleje

Mese

olaj, vászon

50*67,5 cm

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 89. kép, sérült