264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Nő gyerekjátékokkal, 1940-es évek

542. Modok Mária, Czóbel Béláné (Ráckeve, 1896 - Budapest, 1971)

Nő gyerekjátékokkal, 1940-es évek

olaj, vászon

73,5*61,5 cm

j.b.l.: Modok M.