264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Velencei bárkák, 1930

416. Páris Ila (Budapest, 1904 - ?)

Velencei bárkák, 1930

olaj, vászon

50,5*70,5 cm

j.j.l.: Páris Ila Venezia 1930

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 125. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon LXIX. Csoportkiállítás, Budapest, 1931. január (kat. 154., Bárkák (Venezia) vagy kat. 155. Hajók estefelé (Venezia))