264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Pest-Buda látképe

426. Magyar festő, 19. sz. közepe

Pest-Buda látképe

olaj, vászon

19,5*31 cm

j.j.l.: töredékes; h.o.: felirat