539. Kapácsy I. jelzéssel, 20. sz. első fele
Íriszes csendélet
olaj, vászon
80*60 cm
j.j.l.: Kapácsy I.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 100. kép