264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Balfi parkrészlet, 1939

747. Oelmacher Anna (Füzesgyarmat, 1908 - Budapest, 1991)

Balfi parkrészlet, 1939

akvarell, papír

430*300 mm

j.j.l.: Oelmacher A. Balf 1939 VI. 6.