264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > A szolnoki Zagyva híd, 1914

412. Tatz László (Máriapócs, 1888 - ?)

A szolnoki Zagyva híd, 1914

olaj, vászon

69*88 cm

j.j.l.: Tatz (töredékes) Szolnok 1914

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 226. kép