412. Tatz László (Máriapócs, 1888 - ?)
A szolnoki Zagyva híd, 1914
olaj, vászon
69*88 cm
j.j.l.: Tatz (töredékes) Szolnok 1914
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 226. kép