264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Templomba menet, 1937

751. Jónás jelzéssel

Templomba menet, 1937

olaj, vászon

69*49 cm

j.j.l.: Jónás Zol.. 937

sérült