264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Bubifrizurás lány portréja

527. Csengery Ibolya (1900 - Zsennye, 1990)

Bubifrizurás lány portréja

olaj, vászon

65*50,5 cm

j.j.f.: Csengery

keret nélkül