264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Merengő akt, 1929

543. Polednik Vilma (Budapest, 1894 - ?)

Merengő akt, 1929

olaj, vászon

75*62 cm

j.j.l.: Vilma Polednik Argentína 1929