264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > A vörös kőrakás, 1978

726. Fellati jelzéssel

A vörös kőrakás, 1978

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Fellati 978

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 91. kép, sérült