264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Gyümölcsöstál

680. Rindl Géza jelzéssel, 20. sz.

Gyümölcsöstál

olaj, vászon

40,5*50,5 cm

j.j.l.: Rindl Géza

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 51. kép, keret nélkül