264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Nyári virágok

536. Horváth Sára (működött a 20. sz. elején)

Nyári virágok

olaj, vászon

68,5*55,7 cm

j.n., ho.: egykorú cédulával

sérült