786. Galamb Erzsébet, Grosova (Grósz) Erzsébet (Kassa, 1912 - Budapest, 1992)
Szobarészlet, 1940-es évek
olaj, vászon
50*61 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 52. kép; Feltehetően kiállítva: Francia, Spanyol Köztársasági és Magyar Művészek Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1948. augusztus 18-szeptember 5. (kat. 107., Tálaló)