264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Téli városrészlet

614. Hajdú I. jelzéssel, 20. sz. első fele

Téli városrészlet

olaj, fa

33*28,5 cm

j.b.l.: Hajdú I.