661. Dudás Juli, Vankóné (Galgamácsa, 1919 - Budapest, 1984)
„Vasárnapi délután”
olaj, vászon kartonra ragasztva
30*40 cm
j.j.l.: Vankóné Dudás Juli, Vasárnapi délután
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 2. kép, keret nélkül