264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Lány matyó népviseletben

634. Szánthó Mária (Szeged, 1902 - Budapest, 1994)

Lány matyó népviseletben

olaj, vászon

101*70 cm

j.j.l.: Szánthó Mária