504. Gebauer Ernő (Hartberg, 1882 - Pécs, 1962)
Falusi részlet
olaj, vászon
70*100 cm
j.b.l.: Gebauer E.; ho. Kiállítási címke töredék
Kiállítva: Saphier aukció, 1998. szeptember, kat. sz. 7.