264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Falusi részlet

504. Gebauer Ernő (Hartberg, 1882 - Pécs, 1962)

Falusi részlet

olaj, vászon

70*100 cm

j.b.l.: Gebauer E.; ho. Kiállítási címke töredék

Kiállítva: Saphier aukció, 1998. szeptember, kat. sz. 7.