264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Nyilazó harcos

553. Magyar szobrász, 20. sz. eleje

Nyilazó harcos

bronz, fa talapzaton

m: 24,5 cm

sérült