264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kompozíció

775. F. M. jelzéssel, 20. sz. második fele

Kompozíció

olaj, vászon

100*50 cm

j.j.l.: F. M.

keret nélkül