264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Női akt, 1910-es évek

545. Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

Női akt, 1910-es évek

olaj, vászon

124*78 cm

j.j.l.: W. Gyenes Gitta

BÁV 106/510