264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Parkrészlet sétáló párral, 1944

752. Záray Lucy, dr. Tárnokyné (működött a 20. sz. első felében)

Parkrészlet sétáló párral, 1944

tempera, karton

450*635 mm

j.b.l.: Zárai Luci 944