264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Zsidó ünnep

683. Margitay Tibor jelzéssel, 20. sz.

Zsidó ünnep

olaj, farost

70*51 cm

j.b.l.: Margitay Tibor