264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Sisakjából ivó harcos

550. Beck jelzéssel, 20. sz. eleje

Sisakjából ivó harcos

bronz, márvány talapzaton

m: 22 cm

j.h.o.: Beck

talapzat sérült