403. Nagy Dániel Ferenc (Budapest, 1888 - Budapest, 1964)
"A szappanfőző városatya trágyadombja", 1922
olaj, karton
26*36,5 cm
j.j.l.: Nagy Dániel F. 1922 és felirat