264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Szerelmespár

737. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Szerelmespár

olaj, vászon

67,5*87 cm

j.b.l.: Zemplényi