676. Kada István (Törökszentmiklós, 1904 - 1986)
Tükör előtt, 1979
olaj, farost
31,5*21,5 cm
j.j.l.: Kada István 1979
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 92. kép