264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Tükör előtt, 1979

676. Kada István (Törökszentmiklós, 1904 - 1986)

Tükör előtt, 1979

olaj, farost

31,5*21,5 cm

j.j.l.: Kada István 1979

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 92. kép