264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Pipázó paraszt

439. Magyar festő, 20. sz. eleje

Pipázó paraszt

olaj, vászon kartonra ragasztva

50*35 cm

j.j.l.: töredékes

sérült