264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kávéház teraszán

738. Gara jelzéssel, 20. sz. eleje

Kávéház teraszán

tempera, papír

195*195 mm

j.j.l.: Gara