264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Csendélet almákkal, 1944

485. Remete Mária (működött a 20. sz. első felében)

Csendélet almákkal, 1944

olaj, karton

45,5*66,5 cm

j.j.f.: RM (ligatúrás) 1944