264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > A sárga ház, 1903

605. Fazakas M. jelzéssel

A sárga ház, 1903

olaj, karton

32*43 cm

j.j.l.: Fazakas M. 1903

sérült