600. Róna Emmy (Budapest, 1904 - Budapest, 1988)
Tabán - Kereszt tér, 1920-as évek
olaj, vászon
50,5*60,5 cm
j.j.l.: Róna
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 138. kép