678. Deli J. jelzéssel, 20. sz.
Asztali csendélet szódásüveggel
olaj, farost
59*59 cm
j.j.l.: Deli J.
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 50. kép, keret nélkül