264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Asztali csendélet szódásüveggel

678. Deli J. jelzéssel, 20. sz.

Asztali csendélet szódásüveggel

olaj, farost

59*59 cm

j.j.l.: Deli J.

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 50. kép, keret nélkül